• Index
  •  » Newsy
  •  » Pojawił się długo wyczekiwany teledysk do Castle Of Glass!

#1 2012-12-04 21:01:21

 Shadow111

Administrator

45361386
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2012-12-04
Posty: 19
Punktów :   

Pojawił się długo wyczekiwany teledysk do Castle Of Glass!

Teledysk ''Castle Of Glass'' LP opowiada o chłopcu, który stracił swojego ojca na wojnie. Jak zauważają nie tylko twórcy klipu, fabuła jest oparta na wielu prawdziwych historiach.


http://www.youtube.com/watch?v=ScNNfyq3d_w

Opinie internautów:

Zgadzam się z opinią większości osób - ten teledysk jest jednym z lepszych(o ile nie najlepszym!) w historii LP. Mamy(w końcu!) jakąś historię, czego długo mi brakowało. Smutna, brutalna, lecz prawdziwa rzeczywistość wojny. Są też świetne efekty i ujęcia - te kawałki szkła unoszące się dookoła czy moment, w którym chłopiec tłucze wazon są moim zdaniem genialne. W skrócie mówiąc, dostaliśmy wspaniały, oryginalny teledysk Dobra robota chłopaki PS. Jako, że pierwszy raz się tu udzielam - witam wszystkich

Teledysk naprawdę genialny. Oglądając go dostałam takich ciarek, że masakra, a to rzadko się zdarza. Urywki gry idealne wpasowane w teledysk, nie miałam wrażenia iż nie pasują do reszty. Naprawdę chłopaki się spisali! Tak w swoją drogą... bardzo dobrze, że nie czekali długo na publikację tego teledysku po katastrofie związanej z LITE... Zatrą złe wrażenie po tamtym teledysku

Offline

 
  • Index
  •  » Newsy
  •  » Pojawił się długo wyczekiwany teledysk do Castle Of Glass!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tminfo.pun.pl www.madriversteam.pun.pl www.zpumlublin.pun.pl www.cs-proshow.pun.pl www.cs-rozrabiaki.pun.pl